5MPX MotorZoom IP Bullet kamera AVTECH AVM5547 

5MPX IP MOTORZOOM BULLET KAMERA

5MPX Motor Zoom IP Bullet kamera AVTECH AVM5547 s IR přísvitem až 35 metrů při rozšířeném režimu IR (ve standardním režimu 25 metrů) a maximálním video rozlišení 2592 x 1944 px. Moderní design, díky kterému se kamera hodí do každého prostředí.

KPOUPIT ZDE >>>>>>

5MPX IP MOTORZOOM BULLET KAMERA

Kamera AVTECH AVM5547 je 5MPX MotorZoom IP Bullet kamera s pokročilými funkcemi a vysokým rozlišením videa. Zde je podrobnější popis jejích funkcí:

  • Rozlišení videa: Kamera má maximální video rozlišení 2592 x 1944 pixelů, což znamená, že může zaznamenávat videa ve vysoké kvalitě s detailními obrazy.
  • IR přísvit: Kamera je vybavena IR přísvitem, který jí umožňuje vidět v nízkém osvětlení až do vzdálenosti 35 metrů v rozšířeném režimu IR. V standardním režimu je dosah IR přísvitu 25 metrů. To znamená, že kamera je schopna zaznamenávat obrazy i v tmavých prostředích.
  • Motorický zoom: Kamera je vybavena funkcí motorického zoomu, což umožňuje dálkové ovládání zoomu pro upravení zorného pole kamery. Tímto způsobem můžete přizpůsobit ohniskovou vzdálenost kamery podle vašich potřeb.
  • Moderní design: Kamera má moderní a stylový design, který jí umožňuje snadno zapadnout do různých prostředí. Bez ohledu na to, zda ji umístíte venku nebo uvnitř, její design by měl ladit s okolním prostředím.

Je důležité poznamenat, že tento popis kamery je obecný a může se lišit v závislosti na konkrétním modelu kamery AVTECH AVM5547. Doporučuji se podívat na stránky výrobce nebo prodejce kamery, abyste získali více informací o této konkrétní variantě kamery AVTECH AVM5547. KPOUPIT ZDE >>>>>>

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru