Chladnička Beko BCNA 306

Chladnička Beko BCNA 306 E3SN

Beko BCNA 306 E3SN je chladnička s mrazničkou vyráběná společností Beko. Tato chladnička má celkový objem 305 litrů, z toho je 230 litrů určeno pro chlazení a 75 litrů pro mrazicí prostor. Je vybavena energetickou třídou E, což znamená, že je středně úsporná.

koupit to ihned

Beko BCNA 306 E3SN

Chladnička má elektronické ovládání teploty, které umožňuje snadné nastavení optimální teploty pro chlazení a mrazicí prostor. Chladnička má také antibakteriální úpravu vnitřního prostoru, což zabraňuje šíření bakterií a zlepšuje hygienu.

Mrazicí prostor je umístěn nahoře a je vybaven no-frost technologií, což znamená, že se nemusí odmrazovat. Chladnička má také funkci rychlého zmrazování, která umožňuje rychlé zmrazení potravin bez narušení teploty v ostatních částech chladničky.

Dveře chladničky jsou opatřeny LED osvětlením a mají tvarované police pro snadné uspořádání potravin. Chladnička má také funkci odmrazování chlazení, která pomáhá udržovat chladničku v optimální kondici.

Celkově je Beko BCNA 306 E3SN spolehlivá chladnička s mrazničkou, která nabízí dostatečný prostor pro uskladnění potravin a řadu funkcí, které zlepšují její použitelnost a efektivitu.

Chladicí prostor má několik polic a zásuvek pro uspořádání potravin, dále je vybaven LED osvětlením a funkcí „NeoFrost“, což je systém odděleného chlazení chladničky a mrazničky, který zabraňuje vysychání potravin a snižuje množství mrazu v mrazicím prostoru.

Mrazák má kapacitu až 3,5 kg zmrazených potravin za 24 hodin a nabízí různé zásuvky pro uspořádání mrazicího prostoru. Chladnička dále disponuje funkcí rychlého zmrazování a odmrazování, no-frost funkcí, tedy bezmrazovým systémem a také dotykovým ovládáním s displejem.

Díky vestavnému provedení se tato chladnička snadno integruje do kuchyňského nábytku a umožňuje tak úsporu prostoru v kuchyni.

Parametry produktu

EXTRA PARAMETRY
ano
ne
OBECNÉ PARAMETRY
TypVestavná
BarvaBílá
Hlučnost38 dB
Energetická třída (A – G)F
Roční spotřeba elektrické energie279 kWh/rok
VlastnostiKovová záda chladničky, nerezové profily polic
Klimatická třídaSN-ST
Objem chladničky215 l
Objem mrazničky69 l
Objem Fresh zóny19 l
Počet polic chladničky4
Počet zásuvek chladničky2
Počet zásuvek mrazničky3
Mrazící výkon3,2 kg/24h
Akumulační doba13 h
Šířka54 cm
Výška193,5 cm
Hloubka54,5 cm
Beko BCNA 306 E3SN

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru