chacharova pizza

chacharova pizza

Chacharova pizza je značka pizzy, která je provozována společností Chachar catering s.r.o. Tato společnost byla založena v roce 2006 a v současné době provozuje více než 40 restaurací a provozoven rozvozu pizzy po celé České republice.

Chacharova pizza se vyznačuje použitím kvalitních českých surovin a originální recepturou. Těsto na pizzu je vyráběno ručně z čerstvých surovin a má jemnou chuť a křupavou kůrku. Na pizzu se používají čerstvé ingredience, jako jsou rajčata, mozzarela, šunka, salám, houby, zelenina a další.

Chacharova pizza nabízí širokou škálu pizz, včetně klasických pizz s mozzarelou, šunkou a rajčaty, ale také modernějších pizz s netradičními ingrediencemi, jako jsou například pizza s trhaným vepřovým masem, pizza s gorgonzolou a hruškami nebo pizza s lososem a špenátem.

V Ústí nad Labem se nachází jedna restaurace Chacharova pizza, a to v ulici Suchardova 1. Tato restaurace nabízí širokou škálu pizz, včetně klasických pizz, pizz s netradičními ingrediencemi a také pizz s vlastními recepturami.

Zde je několik příkladů pizz, které nabízí Chacharova pizza:

  • Chacharova pizza: Klasická pizza s mozzarelou, šunkou a rajčaty.
  • Chacharova pizza s trhaným vepřovým masem: Pizza s trhaným vepřovým masem, cibulí, paprikami a česnekem.
  • Chacharova pizza s gorgonzolou a hruškami: Pizza s gorgonzolou, hruškami, pekanovými ořechy a medem.
  • Chacharova pizza s lososem a špenátem: Pizza s lososem, špenátem, olivkami a feta sýrem.

Chacharova pizza je oblíbená mezi širokou škálou zákazníků, od rodin s dětmi až po mladé páry. Je to kvalitní pizza za přijatelnou cenu.

chacharova pizza
chacharova pizza

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru