muj vodafone

muj vodafone

Můj Vodafone je online samoobsluha pro zákazníky Vodafonu

Umožňuje vám spravovat váš účet, včetně:

  • Sledování čerpání dat, minut a SMS
  • Kontrola vyúčtování
  • Změna tarifu nebo služeb
  • Nastavení biometrického přihlášení
  • Objednávání doplňkových služeb

Můj Vodafone je dostupný na webu nebo v mobilní aplikaci.

www.vodafone.cz

Mobilní aplikace Můj Vodafone

Jak se přihlásit do Můj Vodafone

Chcete-li se přihlásit do Můj Vodafone, budete potřebovat své telefonní číslo a heslo. Heslo si můžete nastavit při registraci nebo v sekci „Nastavení“ na webu nebo v mobilní aplikaci.

Pokud nemáte heslo

Pokud nemáte heslo, můžete si ho vygenerovat na webu nebo v mobilní aplikaci. Zadejte své telefonní číslo a budete vyzváni k zadání kódu, který vám bude zaslán SMS zprávou.

Jak se přihlásit pomocí biometrického přihlášení

Pokud máte podporované zařízení, můžete se do Můj Vodafone přihlásit pomocí biometrického přihlášení, jako je rozpoznávání obličeje nebo otisk prstu. Chcete-li tuto možnost povolit, přejděte do sekce „Nastavení“ na webu nebo v mobilní aplikaci a vyberte „Biometrické přihlášení“.

Jak spravovat svůj účet v Můj Vodafone

Jakmile se přihlásíte do Můj Vodafone, můžete začít spravovat svůj účet. Zde jsou některé z věcí, které můžete dělat:

  • Sledujte čerpání dat, minut a SMS.
  • Zkontrolujte své vyúčtování.
  • Změňte tarif nebo služby.
  • Nastavte biometrické přihlášení.
  • Objednávejte doplňkové služby.

Sledování čerpání dat, minut a SMS

muj vodafone
muj vodafone

Chcete-li sledovat, kolik dat, minut a SMS jste spotřebovali, přejděte do sekce „Sledování čerpání“. Zde uvidíte aktuální stav svého účtu a to, kolik dat, minut a SMS vám ještě zbývá.

Kontrola vyúčtování

Chcete-li zkontrolovat své vyúčtování, přejděte do sekce „Vyúčtování“. Zde uvidíte své poslední vyúčtování, včetně všech poplatků, které jste v tomto období zaplatili.

Změna tarifu nebo služeb

Chcete-li změnit svůj tarif nebo služby, přejděte do sekce „Tarify a služby“. Zde si můžete prohlédnout dostupné možnosti a vybrat si tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Nastavení biometrického přihlášení

Chcete-li povolit biometrické přihlášení, přejděte do sekce „Nastavení“ a vyberte „Biometrické přihlášení“. Poté zadejte své telefonní číslo a budete vyzváni k zadání kódu, který vám bude zaslán SMS zprávou.

Objednávání doplňkových služeb

Chcete-li objednat doplňkové služby, přejděte do sekce „Doplňkové služby“. Zde si můžete prohlédnout dostupné možnosti a vybrat si tu, která vás zajímá.

Závěr

Můj Vodafone je užitečný nástroj, který vám pomůže spravovat svůj účet Vodafone. Je snadno použitelný a nabízí širokou škálu funkcí, které vám pomohou mít přehled o svém účtu a využívat jeho výhody.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru