o2 arena

o2 arena

co to je o2 arena?

O2 arena je víceúčelová hala v Praze 9, Libni. Její kapacita je až 20 000 míst a je využívána pro pořádání sportovních, kulturních a zábavní akcí, koncertů, veletrhů a dalších.

O2 arena byla otevřena v roce 2004 při příležitosti mistrovství světa v ledním hokeji. Jejím majitelem a provozovatelem je akciová společnost Bestsport.

O2 arena je jednou z největších a nejmodernějších hal v Evropě. Disponuje špičkovou technologií, včetně videokostky, vnitřního televizního okruhu, displejových fasád, vlastního televizního studia, posuvných tribuny, špičkové akustiky, světelného parku i vyspělého telekomunikačního vybavení.

O2 arena je domovským stadionem hokejového klubu HC Sparta Praha. V hale se každoročně koná řada významných sportovních a kulturních událostí, včetně:

  • Mistrovství světa v ledním hokeji
  • Mistrovství Evropy v ledním hokeji
  • EuroBasket
  • Finále České fotbalové ligy
  • Koncerty světových hvězd

O2 arena je oblíbeným místem pro pořádání velkých akcí a je významnou součástí kulturního a společenského života Prahy..

O2 arena program

O2 arena program je seznam všech akcí, které se konají v O2 areně v Praze. Akce jsou rozděleny do několika kategorií, včetně koncertů, sportovních soutěží, veletrhů a dalších.

Koncerty v O2 areně jsou velmi populární a hostí řadu světových hvězd. V roce 2024 se v O2 areně uskuteční koncerty například Marie Rottrové, LP, Transmission Elysium, Andrea Bocelli, Dave Matthews Band, Elton John, Aerosmith, The Rolling Stones, Rammstein, AC/DC, Coldplay a Simply Red.

O2 arena je také domovským stadionem hokejového klubu HC Sparta Praha. V hale se každoročně konají zápasy nejvyšší české hokejové ligy, ale také mezinárodní turnaje, jako je mistrovství světa v ledním hokeji nebo mistrovství Evropy v ledním hokeji.

Kromě koncertů a sportovních soutěží se v O2 areně konají také další akce, jako jsou veletrhy, konference, představení nebo festivaly. Například v roce 2024 se v O2 areně koná Comic Con Prague, Prague Shakespeare Festival nebo FMX Gladiator Games.

O2 arena program je k dispozici na webových stránkách O2 areny. Na stránkách si můžete také zakoupit vstupenky na jednotlivé akce.

Zde je několik dalších informací o O2 areně:

  • O2 arena byla otevřena v roce 2004 při příležitosti mistrovství světa v ledním hokeji.
  • Kapacita O2 areny je až 20 000 míst.
  • O2 arena je jednou z největších a nejmodernějších hal v Evropě.
  • O2 arena je domovským stadionem hokejového klubu HC Sparta Praha.

kozub o2 arena

o2 arena

o2 arena

Kozub: Bez urážky! je stand-up show Štěpána Kozuba, která se konala 28. a 29. prosince 2022 v O2 areně v Praze. Kozub se stal prvním českým komikem, který vyprodal tuto největší českou koncertní halu.

Show byla složena z Kozubových vtipů a historek, které jsou známé svým černým humorem a nadsázkou. Kozub v show mimo jiné mluvil o svém dětství v Ostravě, o své práci herce a moderátora, a také o aktuálních společenských tématech.

Show byla velmi úspěšná a získala pozitivní ohlasy kritiků i diváků. Kozubův výkon byl označován za strhující a vtipný, a show byla považována za milník v českém stand-upu.

Vstupenky na show byly velmi rychle vyprodány, a to i přesto, že byly poměrně drahé (v rozmezí 1 500 až 3 000 Kč). To svědčí o velké popularitě Štěpána Kozuba a o tom, že stand-up comedy se v České republice těší stále větší oblibě.

Kozub: Bez urážky! je významnou událostí v českém stand-upu. Poprvé se ukázalo, že český komik může vyprodat největší českou koncertní halu. Show byla také velmi úspěšná kriticky i divácky, a tak je pravděpodobné, že Kozubova popularita bude i nadále růst.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru