OBI

obi.cz – vše pro byt, dům, stavbu a zahradu

OBI je mezinárodní řetězec hobbymarketů, který působí v České republice již od roku 1994. Nabízí široký sortiment produktů a služeb pro domácnost, stavbu, zahradu a volný čas. V České republice má OBI celkem 20 prodejen, které se nacházejí po celém území republiky.

Sortiment:

Sortiment OBI je velmi rozmanitý. Nabízí produkty pro všechny potřeby domácnosti, stavby, zahrady a volného času. Mezi nejprodávanější produkty patří:

  • Pro domácnost: nábytek, bytové doplňky, elektro, kuchyňské vybavení, domácí potřeby, zahradní nábytek, vybavení pro děti a domácí mazlíčky
  • Pro stavbu: stavební materiály, nářadí, zahradní technika, bytové jádro, topení, sanitární technika
  • Pro zahradu: rostliny, stromky, keře, zahradní nábytek, nářadí, zahradní technika
  • Pro volný čas: sportovní vybavení, hobby vybavení, nábytek pro zahradu a terasu, zahradní grily a příslušenství

Služby:

Kromě širokého sortimentu produktů nabízí OBI také řadu služeb, které usnadňují a zpříjemňují nákup. Mezi nejžádanější služby patří:

  • Doprava a montáž: OBI nabízí dopravu zboží až domů nebo na stavbu. Nabízí také montáž nábytku, kuchyní a dalších výrobků.
  • Půjčovna nářadí: OBI nabízí půjčovnu nářadí, které můžete použít pro své domácí projekty.
  • Poradenství: V OBI vám rádi poradí s výběrem produktů a služeb.

Online obchod

Kromě kamenných prodejen má OBI také online obchod, který nabízí stejný sortiment produktů a služeb jako prodejny. Online obchod je otevřen 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Ocenění

OBI je pravidelně oceňováno za kvalitu svých produktů a služeb. V roce 2023 získalo OBI ocenění Nejlepší maloobchodník roku v kategorii Hobbymarkety.

OBI

OBI

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru