Toyota C-HR

Toyota C-HR – Crossover, který uchvátí designem i technologií

Toyota C-HR je synonymem pro elegantní a výkonný vůz a s příchodem nové generace se tato pověst jenom potvrzuje. Tento crossover je skutečnou křižovatkou mezi stylem a sílou, která zaujme každého příznivce moderního designu i silného výkonu. Nový Toyota C-HR je vybaven špičkovými technologiemi a nabízí skvělé jízdní vlastnosti, které si získají nejen řidiče, ale i pasažéry. Design nového C-HR je přesně tak inovativní a svěží, jak byste očekávali od Toyota. Agresivní linie karoserie a čisté tvary vytvářejí zcela nový standard ve svém segmentu. Ale nový C-HR nenabízí pouze oku lahodící design, ale také působivý výkon. S jeho moderními benzinovými a hybridními motory se dostanete, kamkoliv budete chtít, s lehkostí a dynamikou, kterou byste od Toyota očekávali. Nová generace Toyota C-HR je připravena oslnit svět svou kombinací elegance a výkonu. Ať už se rozhodnete pro silný benzínový motor, nebo šetrnou hybridní variantu, můžete se spolehnout na nejvyšší kvalitu, funkčnost a styl, které Toyota přináší svým zákazníkům již desetiletí. Připravte se, v novém Toyotě C-HR se chystáte na nevšední jízdní zážitek, který vás bude letmou elegancí dostávat do úžasu..

Design a exteriér

C-HR 2024 si zachovává svůj charakteristický diamantový design, ale s rafinovanějšími detaily. Nové LED světlomety a agresivnější nárazník dodávají vozu sportovní vzhled. Na výběr je z široké škály barev, včetně nové metalické barvy „Opulent Red“.

Interiér a pohodlí

Interiér C-HR 2024 je zaměřen na řidiče a vyniká prémiovými materiály a moderním designem. Nová dotyková obrazovka infotainmentu s úhlopříčkou 12,3 palce je umístěna ve výšce očí řidiče pro snadné ovládání. Sedadla jsou pohodlná a poskytují dostatek opory i na delších cestách.

Výkon a technologie

C-HR 2024 je k dispozici s hybridním pohonem, který kombinuje benzínový motor o objemu 1,8 litru s elektromotorem. Celkový výkon systému je 184 koní a umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 8,2 sekundy. C-HR 2024 je také vybavena nejnovějšími technologiemi Toyota Safety Sense, včetně adaptivního tempomatu, varování před kolizí a autonomního nouzového brzdění.

Bezpečnostní funkce

C-HR 2024 je standardně vybavena širokou škálou bezpečnostních funkcí, včetně airbagů, ABS, ESP a asistentu stability vozu. K dispozici je také systém sledování mrtvého úhlu a varování před křížící se dopravou.

Spotřeba paliva a ekologičnost

Hybridní pohon C-HR 2024 zajišťuje nízkou spotřebu paliva a nízké emise CO2. Průměrná spotřeba paliva se pohybuje okolo 5,3 l/100 km.

Možnosti přizpůsobení a příslušenství

C-HR 2024 je k dispozici v několika stupních výbavy a s širokou škálou volitelného příslušenství, které vám umožní přizpůsobit si vůz vašim potřebám a preferencím.

Porovnání s konkurencí

C-HR 2024 konkuruje dalším crossoverům v segmentu C, jako je Škoda Kamiq, Hyundai Kona a Nissan Juke. C-HR se od konkurence odlišuje svým odvážným designem, hybridním pohonem a nejnovějšími technologiemi.

Proč si vybrat Toyota C-HR

Toyota C-HR 2024 je ideální volbou pro řidiče, kteří hledají stylový, technologicky vyspělý a ekologický crossover. C-HR nabízí jedinečný design, komfortní interiér a nízkou spotřebu paliva, čímž se stává skvělou volbou pro každodenní ježdění i delší cesty.

Další informace:

Toyota C-HR

Toyota C-HR

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru