e-tron GT quattro

 Audi e-tron GT quattro – Budoucnost elektromobility je tady

S pozemním dopravním systémem přecházejícím na elektromobilitu nabízí Audi e-tron GT quattro opravdovou revoluci na českých silnicích. Tento inovativní elektrický vůz představuje spojení designu, výkonu a udržitelnosti, otevírající novou éru čistého a ekologického cestování. Svou dynamickou siluetou a aerodynamickým tvarem nejenže e-tron GT quattro okouzlí svým vzhledem, ale také zaručuje maximální efektivitu a dosah na jedno nabití. S pohonem na čtyřech kolech a výkonem, který vás doslova vyrazí dech, tento automobil dokazuje, že elektromobilita může být i nadšením pro řidiče a nejen pouhou ekologickou volbou. Audi se neustále snaží posouvat hranice a inovovat ve světě automobilového průmyslu. Audi e-tron GT quattro je důkazem toho, že electromobilita se vyvíjí rychleji, než bychom si dokázali představit. Připravte se na revoluci na českých silnicích a objevte sílu e-tron GT quattro.

Koncepce elektromobility

Audi e-tron GT quattro je vrcholným dílem elektromobility od Audi. Ztělesňuje vizi značky pro budoucnost automobilismu – výkonné, ekologické a vzrušující.

Klíčové vlastnosti a technické údaje Audi e-tron GT quattro


  • Dva elektromotory s celkovým výkonem 598 koní (440 kW) a točivým momentem 830 Nm
  • Zrychlení z 0 na 100 km/h za 3,5 sekundy
  • Nejvyšší rychlost 250 km/h (elektronicky omezena)
  • Dojezd až 500 km (WLTP)
  • Kapacita baterie 93,4 kWh
  • Ultrarychlé nabíjení 800 V – z 10 na 80 % za 20 minut

Výhody jízdy v elektromobilu

Jízda v Audi e-tron GT quattro přináší mnoho výhod:

  • Nižší provozní náklady: Elektromobily jsou levnější na provoz než auta se spalovacími motory. Nemusíte platit za benzín ani naftu a údržba je jednodušší.
  • Ekologická jízda: Elektromobily neprodukují žádné emise výfukových plynů, takže šetříte ovzduší a bojujete proti změně klimatu.
  • Tichý a plynulý chod: Elektromotory jsou tiché a plynulé, takže si užijete komfortní a relaxační jízdu.
  • Přístup do zón s nízkými emisemi: V mnoha městech po celé Evropě máte s elektromobilem přístup do zón s nízkými emisemi, kam auta se spalovacími motory nesmí.

Revoluce elektromobility v automobilovém průmyslu

Audi e-tron GT quattro je jedním z průkopníků revoluce elektromobility v automobilovém průmyslu. Ukazuje, že elektromobily už nejsou pomalé a nudné, ale mohou být výkonné, stylové a zábavné.

Závazek společnosti Audi k udržitelnosti a odpovědnosti vůči životnímu prostředí

Společnost Audi se zavazuje k udržitelnosti a ochraně životního prostředí. Elektromobily, jako je e-tron GT quattro, hrají klíčovou roli v tomto úsilí. Audi chce do roku 2025 prodávat 30 % elektromobilů a do roku 2030 se stát uhlíkově neutrální společností.

Nabíjecí infrastruktura pro elektromobily v České republice

Nabíjecí infrastruktura pro elektromobily se v České republice neustále rozvíjí. V současnosti je k dispozici více než 4 000 nabíjecích stanic a toto číslo se v nadcházejících letech dále zvýší.

Audi e-tron GT quattro: Výkon a zážitek z jízdy

Audi e-tron GT quattro není jen krásný a ekologický vůz, je to také neuvěřitelně zábavné auto. Díky okamžitému točivému momentu a pohonu všech kol zrychluje s ohromující razancí a v zatáčkách se drží s jistotou. Jízda v tomto voze je skutečným zážitkem.

Srovnání s ostatními elektromobily na trhu

Audi e-tron GT quattro se řadí mezi špičku elektromobilů na trhu. Nabízí jedinečnou kombinaci výkonu, dojezdu, luxusu a komfortu.

e-tron GT quattro

e-tron GT quattro

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru