lekarna.cz

Lékárna.cz : První online lékárna v České republice

Lékárna.cz je první a nejstarší online lékárna v České republice. Založena byla v roce 1999 PharmDr. Vladimírem Finsterlem, MBA, který se rozhodl nabídnout pacientům pohodlný a bezpečný způsob nákupu léků a zdravotnického materiálu.

Lékárna.cz nabízí široký sortiment léků, doplňků stravy, zdravotnického materiálu a dalších produktů pro zdraví a krásu. V katalogu naleznete více než 50 000 položek od více než 5000 dodavatelů.

Lékárna.cz spolupracuje s lékárníky, kteří zajišťují odborný dohled nad prodejem. Při nákupu léků je proto nutné předložit recept. Lékárna.cz také nabízí možnost objednání léků na předpis bez návštěvy lékárny.

Lékárna.cz nabízí své služby po celé České republice. Dopravu zajišťuje prostřednictvím České pošty, PPL a Zásilkovny. Při nákupu nad 199 Kč je doprava zdarma.

Historie Lékárna.cz

Lékárna.cz byla založena v roce 1999 PharmDr. Vladimírem Finsterlem, MBA. Původně byla pouze informačním portálem o lécích. V roce 2003 se stala první online lékárnou v České republice.

V roce 2004 Lékárna.cz rozšířila svůj sortiment o doplňky stravy a zdravotnický materiál. V roce 2006 začala nabízet možnost objednání léků na předpis bez návštěvy lékárny.

V roce 2010 Lékárna.cz otevřela svou první kamennou lékárnu v Chrudimi. V roce 2015 otevřela další kamennou lékárnu v Praze.

V roce 2020 Lékárna.cz dosáhla obratu 1,5 miliardy korun. V roce 2021 se stala členem mezinárodní skupiny DocMorris.

Sortiment Lékárna.cz

Lékárna.cz nabízí široký sortiment léků, doplňků stravy, zdravotnického materiálu a dalších produktů pro zdraví a krásu. V katalogu naleznete více než 50 000 položek od více než 5000 dodavatelů.

Lékárna.cz nabízí léky na recept i bez receptu. Při nákupu léků na recept je nutné předložit recept. Lékárna.cz také nabízí možnost objednání léků na předpis bez návštěvy lékárny.

Do sortimentu Lékárna.cz patří také doplňky stravy, zdravotnický materiál, kosmetika, drogerie a další produkty pro zdraví a krásu.


Služby Lékárna.cz

Lékárna.cz nabízí svým zákazníkům řadu služeb, které jim usnadňují nákup léků a zdravotnického materiálu. Mezi tyto služby patří:

  • Doprava po celé České republice
  • Doprava zdarma při nákupu nad 199 Kč
  • Platba online nebo na dobírku
  • Možnost objednání léků na předpis bez návštěvy lékárny
  • Možnost osobního odběru v kamenných lékárnách

Lékárna.cz a pacienti

Lékárna.cz je držitelem certifikátu ISO 9001, který potvrzuje její kvalitu. Lékárna.cz také spolupracuje s lékárníky, kteří zajišťují odborný dohled nad prodejem.

Lékárna.cz je oblíbená mezi pacienty, kteří oceňují její pohodlí a bezpečnost. Lékárna.cz je také cenově dostupná.

lekarna.cz

lekarna.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru