Pilulka.cz

Pilulka.cz je online lékárna

Pilulka.cz: Online lékárna pro pohodlné nákupy

Pilulka.cz je online lékárna, která nabízí široký sortiment léků, zdravotnických potřeb a dalších produktů pro zdraví a krásu. Společnost byla založena v roce 2013 a od té doby se stala jednou z nejpopulárnějších online lékáren v České republice.

Nabídka

Pilulka.cz nabízí více než 20 000 produktů, včetně léků na předpis, volně prodejných léků, doplňků stravy, kosmetiky, drogerie a dalších. Sortiment je neustále rozšiřován o nové produkty a značky.

Ceny

Ceny produktů na Pilulka.cz jsou většinou srovnatelné s cenami v kamenných lékárnách. Společnost však pravidelně pořádá akce a slevy, které mohou zákazníkům přinést výrazné úspory.

Doprava

Pilulka.cz nabízí dopravu zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč. Pro menší objednávky je cena dopravy 99 Kč. Zákazníci si mohou vybrat z několika způsobů dopravy, včetně kurýrní služby, osobního odběru na pobočce nebo doručení na adresu.,

Zákaznický servis

Pilulka.cz nabízí zákaznický servis, který je dostupný 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zákazníci mohou kontaktovat zákaznický servis telefonicky, e-mailem nebo chatem.

Zkušenosti zákazníků

Zkušenosti zákazníků s Pilulka.cz jsou zpravidla pozitivní. Zákazníci oceňují širokou nabídku produktů, nízké ceny, pohodlné nákupy a kvalitní zákaznický servis.

Moje zkušenosti

Pilulka.cz jsem vyzkoušel několikrát a byl jsem spokojen. Nabídka produktů je široká a ceny jsou srovnatelné s kamennými lékárnami. Díky pravidelným akcím a slevám jsem mohl ušetřit i několik desítek procent. Doprava byla vždy rychlá a bezproblémová. Zákaznický servis jsem zatím nepotřeboval, ale měl jsem pocit, že je profesionální a ochotný.

Pilulka.cz

Pilulka.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru