Volant FR-Tec Suzuka Nex

Volant FR-Tec Suzuka Nex

Volant FR-Tec Suzuka Nex je označován jako jedna z nejrealističtějších simulací volantu na trhu. Tento volant je vyroben s cílem poskytnout hráčům maximální autentičnost a imerzi při hraní simulátorů závodních her.

>>> KOUPIT ZDE >>>>>

FR-Tec Suzuka se vyznačuje několika klíčovými funkcemi, které přispívají k jeho realistickému zážitku. Patří sem pokročilá síla zpětné vazby, která umožňuje hráčům cítit jemné detaily v rámci ovládání vozidla, jako jsou nerovnosti silnice, odrazové plochy a kolize.

Další vlastností je vysoce citlivý a přesný senzor pohybu, který registruje i malé změny polohy volantu, což umožňuje hráčům precizně reagovat na různé situace na trati. FR-Tec Suzuka Nex také nabízí programovatelné tlačítka a pedály s realistickým odporem, což zvyšuje celkovou autenticitu a ovladatelnost.

Volant FR-Tec Suzuka Nex

Je však důležité poznamenat, že ocenění „ultimátní volant pro nejrealističtější simulaci“ může být subjektivní a závisí na individuálních preferencích hráčů. Existuje na trhu řada jiných výborných volantů, které také nabízejí vysokou úroveň realismu a kvality. Je proto doporučeno provést podrobný výzkum a srovnání různých modelů před nákupem, aby si každý hráč mohl vybrat volant, který nejlépe vyhovuje jeho potřebám a preferencím.

Vlastnosti

  • Funkce vibrace pro hry kompatibilní s ovladačem
  • Pádla za volantem, řadicí páka ve tvaru H a tři pedály pro realistický zážitek z jízdy
  • Elektromagnetický senzor
  • Plně naprogramovatelné
  • Rotace 900o / 270o
  • Kompatibilní s PC / PS3 / PS4 / Xbox One, 360 & Series X / Switch. Volant není kompatibilní s PS5.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru